ksiltovky

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

 
 

            Firma blazek stick & caps vznikla z firmy Ing. Zdeněk Blažek, která byla založena v roce 1991 jako rodinný podnik zabývající se výrobou nejdřive plísňových riflových čepic s vlastní technologií a to v objektu rodinného domu v Dolním Skrýchově - u Jindřichova Hradce. Postupným rozšířením a vybavováním techniky jsme přecházeli na výrobu dalších druhů čepic a v roce 1994 jsme se přestěhovali do nově vybudovaného třípodlažního objektu.
             Zavedením 12 barev broušených materiálů a vlastních střihů čepic umožňujeme využívat různé barevné kombinace při výrobě čepic např. barva hlavy, barva štítků, jednotlivých dílů včetně velikostí a kruhových dírek. Zavedením vyšívacích automatů v roce 1997 jsme pak kvalitativně přešli k výrobě čepic, zástěr, ubrusů, vlajek pro konkrétního zákazníka a rozšířili naše portfolio o strojní vyšívání na různé druhy textilií dodané naší firmou popř. zákazníkem. Postupným rozšířením kapacity vyšívání až k dnešnímu počtu 3000 ks výšivek denně jsme se dostali mezi největší firmy v ČR. Dále by jsme zmínili zavedení sítotisku, který nabízí ideální variantu náhrady za výšivku, kde již výšivka nestačí jak technologicky tak samozřejmě výrazně nižší cenou při větších objemech výrobků. V neposlední řadě je nutné uvést možnost aplikace loga řezanou grafikou - flockové a flexové transferové fólie. Kombinací šití, vyšívání, sítotisku, transferového tisku umožňujeme našim zákazníkům vyrobit čepice, klobouky, zástěry, ubrusy, vlajky a dalších dle konkrétního zadání s logem, umístěním a včetně barvy použitého materiálu.
            Z
aměstnanci blazek stick & caps kladou velký důraz na kvalitu zboží spojené s nejmodernější technikou. Námi vyrobené výrobky jsou určeny pro obchodní síť, k reklamním účelům a prezentaci sportovních klubů - pokud projevíte zájem o naše výrobky a služby budeme velmi potěšeni a jsme připraveni se o Vás dobře postarat. Naši zákazníci se nacházejí jak v ČR, Rakousku, Německu, USA, Švýcarsku, Rusku, Ukrajině tak i samozřejmě i ve Slovenské republice.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky